HIGIPLAASTER

20,98 (Sisaldab KM)

Pakendis 10 tk

 

Õhuke, suure imamisvõimega ja lõhna endasse lukustav higiplaaster kleebitakse kaenla alla, naha peale. Higiplaaster laseb sinu kaenlaalusel hingata ja vabalt higistada, imades higi endasse. 

Higiplaaster püsib liikumatult paigas terve päev. Higiplaastri patja ümbritsev kleepuv äär on läbipaistev ja kaetud nahasõbraliku liimiga. Toodet ei ole õhtu lõpus valus eemaldada, samuti ei tekita karvadele vahatamise efekti. Higiplaastriga saad kanda heledaid, õrnasid või läbipaistvaid materjale, nautides samal ajal puhtaid ja kuivi kaenlaaluseid. Toode sobib alternatiivina deodorantidele ja antiperspirantidele. Loe altpoolt, kuidas Higiplaastrit õigesti nahale kinnitada. 

 

     Turvaline

   Puhtad rõivad

   Kemikaalide vaba

 

KUIDAS KASUTADA? 

Higiplaaster on disainitud sinu kaenlaalusele sobituma. Kaenlaalune peab enne toote kasutamist olema puhas ja kuiv. Higiplaaster asetub kitsas osa põranda poole ja laiem osa lae poole. Kaenlaaugule kleepimisel, tuleb tähele panna, et kleepuv äär ei kinnituks rinnalihasele, muidu tiritakse toode kätt liigutades lahti. Tõsta käsi pea kohale nii, et peopesa vaataks vasakule, mitte ettepoole. Eemalda liimi kaitsvad kleepsud ja aseta Higiplaaster nahale. Alles siis eemalda roheliste nooltega kleepsud. Vaata ka juhendavat videot siit.

 

TOOTEINFO

Toote mõõdud: 17,5 * 12 cm
Higiplaastri imamisvõime on suur ja sobitub igas suuruses inimestele.

Laost otsas

Kategooria:
Shopping Cart